Pracovní dílna Mechanics Écoiffier s přilbou s 25 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier pracovní dílna s přilbou Mecanics je nádherná hračka vhodná pro chlapce od 18 měsíců, laděná v modro-žluté barvě. Součástí této chlapecké dílny je 31 doplňků, které nesmí chybět v dílně žádného malého pomocníka nebo opraváře. V dětské dílně najdete vše, co malý opravář potřebuje: kladivo, klíč, šrouby, matice, kleště a také dětskou přilbu, protože ochranu a bezpečnost při práci nebereme na lehkou váhu. Dětská dílna se zajímavým designem je vyrobena z pevných a odolných materiálů, ze zdravotně nezávadných barev pro maximální bezpečnost během her dětí. Její realistické provedení a výbava zaručí hodiny zábavy pro malé pomocníky, má výšku 74 cm.

Dílna pro chlapce je velmi zábavná a pěkná hračka, která upoutá každé děťátko, ale má i jiný, o něco důležitější význam. Je totiž velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Rostou nejen fyzicky, ale i mentálně a to právě díky těmto hračkám. Dále se prostřednictvím dětské dílny rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které se rády starají o svých milovaných a pomáhají rodičům při opravách v dílně nebo kdekoli v domě.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu45*31*74 cm
Celková výška74 cm
Hmotnost1,945 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...