Pracovní dílna Mecanics Écoiffier na kolečkách s 26 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier pracovní dílna na kolečkách Mecanics je nádherná hračka vhodná pro chlapce od 18 měsíců, laděná v modré barvě. Součástí chlapecké dílny je 26 doplňků, které nesmí chybět v dílně žádného malého pomocníka nebo opraváře. Chlapci si v této dětské dílně najdou kladivo, klíč, šrouby, matice, kleště, prostě vše, co bude potřebovat na opravu. Dětská dílna v pěkných barvách je vyrobena z pevných a odolných materiálů, ze zdravotně nezávadných barev pro maximální bezpečnost během her dětí. Její realistické provedení a výbava zaručí hodiny zábavy pro malé pomocníky, je vysoká 53 cm a má 2 kolečka pro snadnější přesun hračky.

Dílna pro chlapce je velmi zábavná a pěkná hračka, která upoutá každé děťátko, ale má i jiný, o něco důležitější význam. Je totiž velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Rostou nejen fyzicky, ale rozvíjejí se i mentálně a to právě díky těmto hračkám. Dále se prostřednictvím dětské dílny rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické myšlení. Je to ideální dárek pro všechny děti, které se rády starají o svých milovaných a pomáhají rodičům při opravách v dílně nebo kdekoli v domě.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu37*32*51 cm
Celková výška51 cm
Hmotnost1,565 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...