Pracovní dílna Bořek stavitel Smoby s X konstrukcí

Popis produktu

Dětská pracovní dílna Bořek stavitel od Smoby je dokonalá hračka pro malého stavitele a je vhodná zejména pro chlapce od 3 let. Celá dílnička včetně nářadí je vyrobena z kvalitního plastu, který je odolný a zároveň velmi příjemný na dotek. Tento stolek je novinkou a je velmi oblíbený zejména u chlapců. Stůl stojí na nožkách s konstrukcí do tvaru X, takže stůl je pevný a stabilní. Stůl je proveden v oranžové, modré a šedé barevné kombinaci. Pod pracovní plochou se nachází úložná polička, kde si může malý kutil odložit jiné hračky nebo nářadí. V dětské pracovní dílničce se bude každý chlapec cítit jako řádný stavitel.

Šedá pracovní plocha je ideální na montování čehokoliv, co si malý stavitel vymyslí. Po obou stranách panelu si dítě může ukládat nářadí, ale i náhradní díly, které potřebuje mít stále po ruce. Na pracovní desce se nachází i malý svěrák, kterým si může přidržet své výtvory při rozkládání a následném skládání, které je možné díky šroubovákům. Součástí dílničky je i vrtačka, pilka, šroubováky a náhradní díly jako například šrouby. Stolek má rozměry 43*33*78 cm. S pracovní dílnou si všichni stavitelé užijí kopec zábavy.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu43*33*78 cm
Celková výška78 cm
Rozměry balení46*13*59 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.