Pracovní dílna s mechanickou vrtačkou Black&Decker Bricolo Center Workbench Smoby se zatloukačkou a skládacím autíčkem 92 doplňků 103 cm výška

Popis produktu

Pracovní dílna Black&Decker je vynikající pracovní hračka pro všechny šikovné děti a zejména chlapce od 3 let. Zahrnuje v sobě spoustu zábavných a maximálně zajímavých doplňků, díky čemuž je zárukou hodin plných zábavy a kutilství pro malé opraváře a kutily. V bohaté sadě 92 doplňků se nachází kladivo, šroubovák, kleště, klíč a pila, 20 šroubů, mechanická vrtačka a spousta dalších montážních dílů. Kromě oprav se děti mohou zabavit i skládáním oranžového autíčka. Na dílně pro kluky naleznete několik úložných prostorů a boxů pro drobné šrouby a jiné nezbytné nářadí pro opraváře. Pracovní stůl pro kluky je vyroben z jemného, ale pevného a kvalitního plastu, stojí na 4 pevných nohách.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují ke světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů, skládáním autíčka se podporuje i rozvoj logického myšlení a koncentrace. Když si děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svoji fantazii a kreativitu. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti pro hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato úžasná opravářská sada pro kluky Smoby s originálním designem.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu79*34*103 cm
Celková výška103 cm
Rozměry balení60*16*76 cm
Celková délka79 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,1 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.