Pracovní dílna Bricolo Pro Black&Decker je perfektní pracovní hračka pro všechny šikovné děti a zejména chlapce od 3 let. Zahrnuje v sobě spoustu zábavných a maximálně zajímavých doplňků, díky čemuž je zárukou hodin plných zábavy pro malé opraváře. V originální sadě 78 doplňků se nachází kladivo, šroubovák, kleště, klíč a pila, šrouby, mechanická vrtačka a spousta dalších montážních dílů. Kromě oprav si děti mohou zahrát i skládáním autíčka. Na dílně pro kluky najdete několik úložných prostorů a boxů pro drobné šrouby a jiné nezbytné nářadí pro opraváře. Pracovní stůl pro kluky je vyroben z jemného, ale pevného a kvalitního plastu, stojí na 4 pevných nohou.
Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují ke světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život takového opraváře. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Používáním nástrojů, skládáním autíčka se podporuje i rozvoj logického myšlení a koncentrace. Když si děti hrají na opravy v domě nebo venku, rozvíjejí tím i svou fantazii a kreativitu. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Stolek má rozměry 36*58*75 cm, díky čemuž nezabírá mnoho místa, při výrobě se použilo až 65 % recyklovaných plastových materiálů.
Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

| Věk | Od 3 let |
| Původ | Vyrobeno ve Francii |
| Rozměry produktu | 36*58*75 cm |
| Celková výška | 75 cm |
| Rozměry balení | 17*52*56 cm |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Barva | oranžová |
| Set produktů | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...