Elektronické hasičské autíčko pro děti Vroom Planet je evropské kvality značky Smoby. Požárnické autíčko pro děti je vyrobeno z kvalitního, zdravotně nezávadného plastu, má krásný veselý design s usměvavý tvářičkou, určený pro nejmenší a bezpečné oblé tvary, takže se děti s hračkami nezraní ani nepoškrábou nábytek. Hračkářské požárnické autíčko Vroom Planet je na baterky, vydává mnoho různých zvuků, svítí, bliká a obsahuje úložný prostor, ve kterém je schováno malé hasičské auto. Má i funkční vysouvací žebřík.
Hračkářské hasičské auto pro kluky má univerzální využití - dá se použít při hře na různých autodráhu, dopravních kobercích, v dětské garáži nebo na podlaze či koberci, záleží jen od dětské fantazie. Hra s takovou hračkou rozvíjí dětskou fantazii, představivost a jemnou motoriku. Auto má rozměry 21*12*14 cm. Požárnické autíčko na baterky je určeno pro děti od 18 měsíců. Francouzský výrobce Smoby patří ke světovým výrobcem dětských hraček nejen v kategorii autíčka na hraní pro děti.

| Věk | Od 12 měsíců |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 21*12*14 cm |
| Rozměry balení | 28*14*18 cm |
| Na baterii | Ano |
| Elektronické | Ano |
| Světlo | Ano |
| Zvukové | Ano |
| Hudba | Ano |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 0,64 kg |
| Note | battery: 2x LR44 |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...