Potraviny s nádobím do kuchyňky 100% Chef Écoiffier s jídlem ovocem a zeleninou 100dílný set od 18 měsíců

Popis produktu

Potraviny s nádobím do kuchyňky 100% Chef od francouzského výrobce Écoiffier představují skvělý dárek pro děti od 18 měsíců, které si rády hrají na kuchaře. V bohaté 100dílné sadě doplňků si malí kuchaři najdou hrnce na vaření, pánev, párky, rybičky, kuřátko na pečení, talíře, příbory, šálky, skleničky, naběračky, různé druhy ovoce, zeleniny, koláčky, kuchyňské náčiní a mnoho dalšího kuchyňského náčiní, které splní požadavky každého náročného šéfkuchaře či šéfkuchařky. Díky pestrým barvám a realistickému provedení tyto kuchyňské doplňky podněcují dětskou fantazii, kreativitu, malí kuchtíci si vymýšlejí různé recepty a způsoby, jak co nejlépe připravit chutné jídlo pro své blízké.

Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Rostou nejen fyzicky, ale rozvíjejí se i mentálně. S kuchyňskými doplňky se rozvíjí také jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky splňující nejvyšší evropská kritéria, proto jsou vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu120*60*15 cm
Rozměry balení49*10*36 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
gift SS2024ECO978 Jahody so šľahačkou,ECO930 Potraviny v sieťke,ECO934 Zelenina a ovocie v sieťke,ECO933 Konzervy a balené potraviny
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.