Potraviny a nádobí pro kuchyňku 100% Chef Écoiffier 50 druhů od 18 měsíců

Popis produktu

Potraviny a nádobí pro kuchyňku 100% Chef je originální sada doplňků pro všechny malé šéfkuchaře od 18 měsíců. Mezi 50 doplňky se nacházejí talíře, příbory, skleničky, šálky s talířky, hrnec, sítko, pánev s vajíčkem, nanuky, croissanty, párky, kousky pizzy, různé druhy ovoce a zeleniny a spoustu dalších. Díky těmto doplňkům si chlapci i dívky doplní zásoby ve svých kuchyňkách, ale také jsou vhodné i k dětským restauracím, obchůdkům a kavárnám. Děti si užijí ještě více zábavy při hře na povolání kuchařů a naplno se baví. Jednotlivé plastové potraviny jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, jsou velmi realistické. Veselé barvy podněcují v dětech rozvoj fantazie a kreativity.

V současné době je velmi důležité vést děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Kromě toho, že je to skvělý způsob, jak si krátit čas, přispívá to i k mentálnímu rozvoji dětí, získávají pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjejí si i logické myšlení. Manipulací s předměty, které každodenně používají dospělí, se přibližují k tomuto světu, ke světu dospělých. Dále se prostřednictvím soupravy potravin a nádobí pro děti rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci, pestré barvy zajistí, že souprava bude i krásným doplňkem do každého dětského pokoje.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.