Potraviny do kuchyňky v dóze 100% Chef Écoiffier se 75 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Potraviny do kuchyňky v dóze 100% Chef je vynikající sada doplňků pro všechny děti od 18 měsíců. Mezi 75 doplňky se nacházejí jogurty, makronky, croissanty, wafle, nanuky, pomeranče, jahody, hruška, hrozny, broskve, houby, toasty, láhev kečupu, láhev s vodou, párky, různé druhy zeleniny, sardinky, konzervy, pečené kuře, salát a mnoho jiných doplňků. Spolu s nimi si chlapci i dívky ještě více užijí hry na profese, díky těmto doplňkům si doplní zásoby ve svých kuchyňkách, restauracích, obchůdcích i kavárnách. S doplňky si lze hrát i samostatně, díky šikovné dóze si je děti snadno uklidí na místo a naučí se pořádkumilovnosti. Jednotlivé plastové potraviny jsou velmi realistické, jejich veselé barvy podněcují v dětech rozvoj fantazie a kreativity.

Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Kromě toho, že je to zábavný způsob, jak si krátit čas, přispívá to i k mentálnímu rozvoji dětí. Nabírají pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjejí si i logické myšlení. Manipulací s předměty, které každodenně používají dospělí, se přibližují k tomuto světu, ke světu dospělých. Dále se prostřednictvím sady potravin pro děti rozvíjí také jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci, pestré barvy zajistí, že souprava bude také skvělým doplňkem do každého dětského pokoje.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu42*21*25 cm
Celková výška25 cm
Celková délka42 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,4 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.