Postýlka pro panenku do 36 cm Birdy Paradise Janod textilní se skříňkou a peřinkou růžová od 24 měsíců

Popis produktu

Postýlka pro panenky se skříní od francouzského výrobce Janod je špičkový výrobek splňující přísná kritéria kvality a bezpečnosti. Růžová postýlka s potiskem ptáků Birdy Paradise se jednoduše skládá, takže nezabírá mnoho místa. Když malá maminka uloží svou panenku spát do postýlky, může uklidit její věcičky do skříňky pod postýlkou. Skříňka má magnetické dvířka, která spolehlivě drží a ukryjí všechny potřeby pro panenku. Součástí postýlky pro panenky s délkou 32-36 cm je i polštářek a přikrývka pro panenku. Postýlka se skříní pro panenky Janod je vyrobena z tuhých lepenkových panelů a potažena kvalitní Oxfordskou tkaninou. Růžová postýlka patří do série hraček Birdy Paradise a můžete si k ní libovolně vybrat další hračky pro děvčata, díky kterým získá holčička kompletní pomůcky pro péči o panenku.

Hračky Janod poskytnou vaší dcerce hodně herních podnětů, rozvíjejí fantazii a manuální dovednosti dětí. Hračka pro dívky je vhodná pro dětičky od 2 let, její povrchová úprava je zdravotně nezávadná, takže nehrozí zdravotní rizika. Krásné barevné ošetření hraček zajišťuje stálobarevnost dlouhá léta. Jasné barvy jsou odolné vůči otěru a hračka Janod bude celá léta jako nová. Hračka značky Janod je vyrobena na základě nekompromisního přístupu - výrobce uvolní do prodeje jen takové hračky, které splňují bezpečnostní kritéria a zabraňují zranění dítěte. Vizí značky Janod je používání materiálů s certifikátem FSC. Certifikát FSC označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, přičemž je zachována biologická rozmanitost, ekologie a obnovitelnost zdrojů.

Značka Janod píše svou historii již od roku 1970. Janod je renomovaná francouzská společnost prvotřídních hraček ze dřeva. V nabídce této značky najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičů. Hračky Janod jsou robustní, stabilní a pevné. Díky použitým kvalitním materiálům získáte pro své dítě nadčasovou hračku, se kterou se budou hrát i další generace. Výrobky značky Janod neustále podstupují inovace, aby naplňovaly moderní trendy. Za kvalitou francouzského výrobce Janod stojí i mezinárodní ocenění jako PAL Awards za hračky podporující rozvoj řeči či zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují děti, rodiče a pedagogové.

Vlastnosti

  • kvalitní lepenkové panely a Oxfordská tkanina
  • povrchová úprava ze zdravotně nezávadných barev
  • rozměry postýlky: 40*25*37 cm
  • v soupravě: skládací postýlka, polštářek, peřinka
  • vhodná pro děti od 24 měsíců
  • pestrobarevné provedení
  • čištění navlhčeným hadříkem
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský desing
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu40*25*37 cm
Vhodné pro panenkudo 36 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...