Postýlka Mon Premier Poupon Bébé Corolle s polštářem a přikrývkou pro 30-42 cm panenku od 18 měs

Popis produktu

Je čas uložit panenku a popřát její krásné sny! Postýlka Mon Premiere Poupon Bébé z dílny francouzské značky Corolle patří k povinné výbavičce každého děťátka od 18 měsíců, které se stará o panenku Corolle. Nádherná šedá postýlka s polštářem a přikrývkou je jako stvořená pro panenku Corolle s velikostí 30-42 cm. Designová postýlka s rozkošnými povlečením je oboustranná, takže se hravě přizpůsobí velikosti panenky. Když vaše děťátko vyroste a přesune se do větší postýlky, může totéž udělat i s panenkou. Na každou panenku Corolle čekají v postýlce krásné a ničím nerušené sny, které jí přinese nejen měkoučká matrace s nádhernou potiskem, ale i péči vašeho děťátka.

Jedinečná postýlka Mon Premiere Poupon Bébé Corolle pozvedne hru s panenkou na vyšší úroveň a bude připomínat péči o skutečné miminko. Dokonale propracované detaily a prvotřídní materiály příjemné na dotyk vytvářejí z postýlky realisticky působící postýlku pro miminko, díky čemuž děti přibližují světu dospělých. Postýlka Corolle, která je zároveň krásným doplňkem dětského pokoje, rozvíjí fantazii dětí a jejich komunikační schopnosti. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mj poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s doplňky na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • postýlka pro panenku
  • s polštářem a přikrývkou
  • od 18 měsíců
  • pro panenku s velikostí 30-42 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu27*53*25 cm
Celková výška27 cm
Celková délka53 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvašedá
Vhodné pro panenku30 - 42 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...