Popelářské auto Power Worker BIG s popelnicí a pohyblivými částmi – gumová kola od 2 let

Popis produktu

Popelářské auto Power Worker je skvělá hračka, kterou si oblíbí všechny děti již od 2 let. Popelářské auto je v originálním oranžovo-šedém provedení, takže děti budou mít při hře na popeláře realistické zážitky. Kvalitní gumová kola poskytují autíčku výbornou stabilitu a při hře v interiéru nepoškrábou podlahu. Nakládací část popelářského vozu je otevíratelná a děti mají k dispozici i modrý popelnici, o kterou se budou muset při svozu odpadu postarat. Odolné a kvalitní plastové díly jsou zárukou, že popelářské auto vydrží vašim dětem dlouhá léta. Neobsahuje malé části a využití najde v interiéru i exteriéru. Při hře na povolání si dítě rozvíjí fantazii, technickou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení.

Dítě se dokáže hrou s pracovním strojem – popelářským autem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dítě si při hře neublíží. Produkt má rozměry 33*20*23 cm, přičemž jeho délka je 33 cm. Hračka se dá v případě znečištění velmi jednoduše omýt pod tekoucí vodou. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují nejvyšší kvalitu produktů. Popelářský vůz si i po letech hraní zachová své krásné barvy díky UV filtru, který brání vyblednutí barev.

Popelářské auto BIG je testováno německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu33*20*23 cm
Celková výška23 cm
Celková délka33 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,2 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.