Polohovatelné lehátko Beaba šedý potah, 4 výšky a 3 pozice od 0 měsíců

Popis produktu

Dětské polohovatelné lehátko Beaba Up & Down III je pohodlné lehátko pro miminka, které se rázem promění na bezpečnou houpačku a můžete do něj uložit dětičky už od narození. Lehátko pro miminka je pohodlné, vystlané měkoučkým materiálem a díky vyvýšeným okrajům se v něm děti cítí komfortně. Lehátko Beaba Up & Down III však uleví i rodičům, kteří se již nebudou muset sklánět k děťátku – díky nastavitelné výšce si lehátko přizpůsobí podle sebe. Potah lehátka se dá vyprat i v pračce na jemném programu. Lehátko s šedým potahem má opěrku na hlavičku, čímž poskytuje novorozenci podporu hlavy.

Pocit pohodlí

Lehátko Beaba lze výškově nastavit do 4 poloh zcela jednoduše – stačí zmáčknout pojistky na obou nohách lehátka a posunout nahoru či dolů. Děťátko tak může být ve výši rodičů či sourozenců a sleduje, co se děje kolem něj, je v neustálé interakci s okolím a nebojí se. Lehátko se také dá naklonit do 3 pozic jen jednou rukou – dá se nastavit i do polohy na pohodlný spánek. Děťátko se dá v lehátku zajistit 5bodovým bezpečnostním pásem, takže miminko z lehátka nespadne a zároveň se cítí bezpečně. Lehátko poslouží i jako houpačka, která se dá zajistit a nemusíte se bát, že houpačka se převrátí. Lehátko se stabilní konstrukcí má dvě praktická madla, díky kterým jej jednoduše přenesete do kterékoli místnosti v domě.

O Beaba

Francouzská značka Beaba již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi inovativní kuchyňské pomůcky a produkty péče o malé děti. Designéři značky Beaba si při navrhování nových produktů dávají záležet na tom, aby nové pomůcky splňovaly kritéria nejvyšší kvality. Výrobky francouzské značky Beaba si pochvalují rodiče po celém světě a produkty Beaba jsou každoročně oceňovány i odbornými porotami.

Vlastnosti

  • lehátko pro miminka
  • stabilní houpačka
  • výškově nastavitelné lehátko
  • 5bodový bezpečnostní pás
  • splňuje nejvyšší kritéria kvality
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu87*51*52 cm
Celková výška87 cm
Rozměry balení64*57*16 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost5,0 kg
Nosnost9,0 kg
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.