Dřevěná pokladna se skenerem Scanner Cash Register Eichhorn s doplňky

Popis produktu

Dřevěná pokladna se skenerem Scanner Cash Register od německé značky Eichhorn představuje skvělou hračku pro všechny malé obchodníky a obchodnice od 3 let. Pestrobarevná pokladna je vyrobena z kvalitního dřeva s jemným povrchem a v každém pokojíčku vytvoří útulnou a veselou atmosféru. Děti mají k dispozici množství doplňků – skener, čtečku karet, papírové peníze, mince a papír na blokování, takže hra na prodavače bude ještě realističtější a zábavnější. S dřevěnou otevíratelnou pokladnou získávají znalosti o hodnotě peněz, učí se komunikovat se zákazníky a prodávat zboží.

Dřevěné hračky jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jeho mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Originální pokladna pomůže dětem s rozvojem fantazie a kreativity, zahrají si hry na povolání, přibližují se světu dospělých. Zároveň si zlepšují jemnou motoriku, logické myšlení a jazykové schopnosti. Klasické dřevěné hračky se těší stále větší oblibě a díky přírodnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, použité barvy jsou bezpečné pro hru dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěná pokladna s doplňky
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu16,5*26*16 cm
Celková výška16 cm
Hmotnost793 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.