Pokladna Marchande elektronická Smoby dotyková s váhou, čtečkou kódů, 25 doplňků

Popis produktu

Dětská pokladna Marchande je dokonalá elektronická hračka pro děti od 3 let. Dětská pokladna má realistický design a množství funkcí a doplňků se přibližuje originální registrační pokladně. Dotyková obrazovka, váha, čtečka kódů a až 25 doplňků dělají z pokladny pro děti oblíbenou hračku všech malých prodavačů. Malý pokladník zváží ovoce či zeleninu na mechanické váze a při blokování si vybírá produkty na dotykovém displeji. Cena zboží se zobrazuje na LCD obrazovce a všechny ceny se dají spočítat na zabudované kalkulačce. Produkty mohou děti i oskenovat, přesně jako na opravdové pokladně. Při skenování čtečka kódů vydá pípajúci zvuk a zasvítí červené světélko. Při placení je třeba protáhnout kartičku a cena na pokladně se vynuluje. Dětská registrační pokladna přichází s mikrofonem, na kterém se dá zvýraznit hlas.

Součástí této realistické hračky je až 25 doplňků. V otevíratelné kasičce děti najdou imitaci papírových bankovek i mincí. Dále v balení najdete 2 krabičky, plechovku, kreditní kartu. Dětská pokladna s doplňky je nejen velmi zábavná realistická hračka, ale přispívá i k rozvoji dětí. Manipulací s drobnými doplňky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální hračka pro děti, které rády vymýšlejí různé příběhy a hrají si na dospělé. Pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého dětského pokoje. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Rozměry dětské pokladny Smoby jsou 19*15*29 cm.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu. Pokladna pro děti, která je replikou opravdové pokladny obsahuje vše pro realistickou hru na prodavače a zaručeně potěší i vaše děti.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu19*15*29 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Noteclose box
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.