Pokladna Mini Shop Smoby elektronická s čtečkou kódů a 27 doplňky tyrkysová

Popis produktu

Pokladna pro děti Mini Shop je oblíbená hračka dětí, které při hře rády napodobují skutečné prodavače. Dětská pokladna Smoby překvapí děti světelnými i zvukovými efekty a množstvím doplňků. Vyrobena je z kvalitního plastu, který je velmi odolný a dlouho vydrží. Zároveň je však velmi šetrný k pokožce a příjemný na dotek. Kasička je provedena v dětských, svěžích a hravých barvách, jde o kombinaci tyrkysové, světle zelené a bílé barvy. Pokladna má otevíratelnou zásuvku s mincemi i papírovými bankovkami, které jsou věrnou imitací skutečných euro peněz. Platit v dětském obchůdku mohou zákazníci i platební kartou. Zboží dítě blokuje na klávesnicové pokladně a cena se mu zobrazí na displeji.

Součástí pokladny je i klávesnice s čísly, která plní i funkci skutečné kalkulačky, a tak se dítě seznamuje prostřednictvím hry s matematikou a principem počítání. Produkty se dají i oskenovat pomocí čtečky čárových kódů přesně jako na opravdové pokladně. Skener po stisknutí tlačítka vydává zvuk a svítí. Dětská registrační pokladna přichází s mikrofonem, kterým pokladník upozorňuje návštěvníky svého dětského obchodu o akcích a novinkách. Celkem kasička obsahuje až 27 doplňků. Dětská pokladna se čtečkou kódů je kvalitní a praktická hračka z dílny francouzského výrobce Smoby, který má dlouhou tradici ve výrobě hraček a zaručuje nejvyšší evropskou kvalitu. Hračka je vhodná pro děti ve věku od 3 let. Její rozměry jsou 19*15*29 cm. Pokladna pro malé obchodníky Smoby funguje na 3 AA/LR6 baterie, které nejsou součástí balení.

Dítě si s pokladnou nemusí hrát jen samo, ale je přizpůsobena k tomu, aby mohli být ke hře přizváni i kamarádi. Mohou si hrát na prodavače a zákazníka, což velmi pomáhá k budování komunikačních schopnosti dítěte, ale i jeho sociálnímu cítění. Manipulací s drobnými doplňky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální hračka pro děti, které rády vymýšlejí různé příběhy a hrají si na dospělé. Pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého dětského pokoje. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Hra navíc zlepší šikovnost v počítání a manipulaci s penězi a zlepšuje finanční gramotnost, která se ve formě hry velmi snadno zapamatuje a v pozdějším věku je i důležitá.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé děťátko, proto je to nejlepší dárek. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu19*15*29 cm
Celková výška29 cm
Rozměry balení41*9*29 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
NoteBattery: 3 x AA/LR6
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.