Sada pohádkových společenských her Dohány Sněhurka, Červená Karkulka, Pinocchio, Malá mořská víla, Jeníček a Mařenka, Popelka od 5 let

Popis produktu

Sada pohádkových společenských her je sada různých zábavných společenských her vhodná pro děti od 5 let. V balení naleznete hru Sněhurka, Červená Karkulka, Pinocchio, Malá mořská víla, Jeníček a Mařenka, Popelka. Všechny jsou velmi jednoduché, ve stylu klasického Člověče, nezlob se a zároveň jsou velmi zajímavé a zábavné, v balení jsou i návody na hry v českém, slovenském a maďarském jazyce. Pohádkovým motivem neodolá žádné děťátko. Dětské hry zkrátí dlouhé zimní či letní večery, můžete je svým ratolestem sbalit i na cesty, je to zábava pro celou rodinu. Strategické plánování dalších kroků, soupeření, výhra, prohra, to vše jsou součásti společenských her Dohány, děti se s nimi nikdy nenudí a přitom se hravým způsobem rozvíjejí z fyzického i mentálního hlediska.

Společenské hry pomáhají rozvíjet paměť, logické myšlení, postřeh, trpělivost, ale i soutěživost a spolupráci mezi dětmi. Posilují týmového ducha, děti se učí dodržovat pravidla, učí se o nových věcech. Dopřejte svým ratolestem tuto zábavnou sadu dětských her a zajistíte jim tak nejen zábavu, ale i optimální mentální rozvoj. Dohány je maďarský výrobce, který se zabývá výrobou kvalitních dětských hraček a již léta je čistě rodinnou firmou, koupi hračky chápou jako jistý projev důvěry ze strany rodičů. Dohány je znakem kvality, dětské hračky splňují i ​​ta nejpřísnější evropská kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodMaďarsko
Rozměry produktu34x25x5 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.