Velké pohádkové kostky Safari Dohány 20 dílů

Popis produktu

Dětské kostky Safari jsou krásná skládačka s obrázky zvířátek žijících v divoké přírodě. Dětská skládačka je tvořena 20 kostkami, ze kterých se dají poskládat obrázky různých zvířat volně žijících v přírodě, například obrázek stáda slonů, zeber, nosorožců, lví rodinu, rodinu opic a žirafy u vody, Dětské kostky Safari jsou vhodné jako dárek pro kluky i holčičky , hodí se na hru pro všechny děti již od 3 let.

Hra s obrázkovými kostkami pro děti pomáhá rozvíjet jemnou motoriku a koordinaci pohybů, logické a prostorové myšlení. Děti poznávají zvířátka žijící v přírodě, učí se o jejich životě, tvoří vlastní příběhy. Taková jednoduchá hračka je velmi užitečným pomocníkem při růstu a vývinu každého dítěte. Kostky pro děti jsou dodávány v praktickém kufříku s rukojetí, a tak jejich děťátko má vždy pěkně uložené a zároveň si je může vzít s sebou kdekoliv. Rozměry poskládaného obrázku jsou 25*20*5 cm.

Skládání obrázků z kostek je velmi oblíbená hra u nejmenších dětí, proto tato pestrá skládačka nesmí chybět ani ve sbírce vašeho děťátka. Kostky jsou plné barev, proto zaručeně upoutají každé děťátko. Barvy na hračce podněcují představivost a lákají děti na hru. Dohány je kvalitní evropský výrobce, který se zabývá výrobou nádherných dětských hraček. Je to rodinný podnik, proto koupi hraček vnímá jako projev důvěry ze strany rodičů. Dětské hračky Dohány splňují ty nejpřísnější evropská kritéria. Kostky pro děti jsou zabalené v praktickém plastovém kufříku s držákem.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodHungary
Rozměry produktu25*20*5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...