Pohádkové kostky Kubkid Zvířátka a barvy Janod 9 dílů od 24 měsíců

Popis produktu

Kostky Kubkid jsou fantastická sada 9 kostek od francouzské značky Janod. Sada kostek se zvířátky ve veselých barvách je vhodná pro děti od 2 do 5 let. Dětské kostky si mohou dětičky poskládat všelijakým způsobem, dá se z nich vytvořit 6 obrázků se zvířátky, které jsou laděny v 6 barvách. Tato dětská hračka rozvíjí jemnou motoriku dětí, také logické myšlení, postřeh a fantazii. Díky kostkám děti poznávají jak vypadá slepička, oslík, myška, pejsek, kočka a zajíček, učí se také o barvách a tvarech. Pořiďte tuto jednoduchou a přece tak zajímavou hračku svým ratolestem a zprostředkujete jim tak hodiny zábavy a vymýšlení pohádkových příběhů pro svá zvířátka. Souprava kostek se zvířátky je nadčasová hračka v krásných barvách, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Hračky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Všechny hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost, rozvíjí se i logické myšlení a fantazie. Dětské kostky Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům, jedinečnému provedení a nekonečným možnostem na zábavu stanou oblíbenou hračkou všech dětí. Dětské kostky jsou dodávány v jedinečném a praktickém kufříku z kartonu s ručkou.

Janod je renomovaná francouzská splečnost, jejíž historie sahá do roku 1970. Zabývá se výrobou prvotřídních hraček pro děti, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy. Kromě maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dětské pohádkové kostky
  • 1 kostka má velikost 5 cm
  • dá se z nich poskládat 6 různých obrázků se zvířátky v různých pestrých barvách
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 2 do 5 let
  • ideální na rozvoj jemné motoriky, hmatové citlivosti, logického myšlení, fantazie
  • v praktickém balení
  • splňují nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu5*5*5 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...