Pohádkové kostky Kubkid Piráti Janod 12 kusů

Popis produktu

Janod pohádkové kostky Piráti Kubkid jsou pěkná sada 12 kostek od francouzských designérů vhodná pro děti od 3 do 6 let. Dětské kostky vytvářejí 6 různých obrázků z pirátského prostředí, ke kterým patří pirátská loď, ostrov pirátů, zlatý poklad, souboj 2 pirátských lodí a plavba na lodi pirátů. Kostky jsou krásně ilustrované a po jejich složení děťátko získá pěkný obrázek, ke kterému může vytvořit krátký příběh, čímž se rozvíjejí jeho komunikační dovednosti. Rozměr jedné kostky je 5 x 5 cm. Prostřednictvím kostek můžete svým ratolestem přiblížit lákavý a tajemný svět pirátů, učit je o barvách a tvarech.

Všechny hračky francouzské značky Janod mají jistý vzdělávací význam, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Tato dětská hračka rozvíjí jemnou motoriku a logické myšlení dětí, protože musí každou kostku otočit správným způsobem, aby jim vznikl celý obrázek. Souprava 12 kostek je nadčasová hračka v krásných barvách, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev . Dopřejte svým dětem tuto zábavnou a edukační hračku, při níž stráví dlouhé hodiny.

Hračky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost, rozvíjí se i logické myšlení a fantazie. Dětské kostky Janod se díky svému jedinečnému francouzskému designu, kvalitním materiálům, jedinečnému provedení a nekonečným možnostem na zábavu stanou oblíbenou hračkou všech dětí. Pohádkové kostky jsou dodávány v jedinečném a praktickém kufříku z kartonu s úchytkou.

Janod je renomovaná francouzská společnost, která vyvíjí prvotřídní edukační hračky pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti si hrají a baví se ve zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta.

Vlastnosti          

  • dětské pohádkové kostky Piráti
  • 1 kostka má velikost 5 cm
  • se z nich sestavit 6 různých obrázků
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 3 do 6 let
  • ideální na rozvoj jemné motoriky, hmatové citlivosti, logického myšlení, fantazie
  • děti poznávají tajemný svět pirátů
  • v praktickém balení
  • splňují nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry balení28*6*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,59 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.