Pohádkové kostky Cotoons Smoby s vkládacími formami 12 dílů zelené od 12 měsíců

Popis produktu

Smoby pohádkové kostky Cotoons jsou krásná hračka plná barev, vhodná pro nejmenší děti od 12 měsíců. Dětské kostky mají výrazné pestré barvy, dá se z nich poskládat pěkný obrázek s oblíbenými pohádkovými postavičkami Cotoons. Každá hrana kostek pro nejmenší má jiný motiv, jinou barvu, jiný povrch. Nejmenší děti tak mohou poznávat nejen barvy, ale i povrchy a vystupující tvary, rozvíjet tak hmatovou citlivost a jemnou motoriku. Mohou do otvorů ukládat přiložené tvary různých barev (srdíčko, čtverec, trojúhelník). Celkem je v balení 12 kusů kostek a 12 útvarů, které se dají vložit do kostek.

Didaktické hračky jsou ve světě stále více a více populární, protože mají ohromný pozitivní vliv na vývin děťátka. Výrazné barvy a pohádkové motivy poutají pozornost a podněcují fantazii, působí pozitivním dojmem. S postavičkami z pohádek si vaši nejmenší mohou vymýšlet vlastní dobrodružné příběhy, rozvíjet tak kreativitu. Všelijaké tvary a zvláštní povrchy pomáhají rozvíjet hmatovou citlivost. Manipulací s malými předměty se rozvíjí jemná motorika, manuální dovednosti, logické myšlení. Didaktické kostky pro nejmenší jsou vynikající vzdělávací hračkou, která nesmí chybět v pokojíčku žádného dítěte.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Dárek v podobě hračky Smoby je vždy jednoznačná volba, protože Smoby milují děti po celé Evropě. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...