Dřevěný podnos se zeleninou Chopping Board Vegetables Eichhorn 12 dílů od 24 měsíců

Popis produktu

Dřevěný podnos se zeleninou Chopping Board Vegetables od německé značky Eichhorn je skvělý dárek pro všechny děti již od 24 měsíců. Dřevěný podnos s barevnou zeleninou je vyroben z kvalitního dřeva s jemným povrchem, díky čemuž vytvoří v dětském pokoji útulnou a veselou atmosféru. V bohaté 12dílné sadě děti najdou i dřevěný nožík na krájení, mrkev, lilek, cibuli, rajče i zelenou papriku. Zelenina se dá rozdělit při krájení díky suchému zipu, takže dítě získá realistický zážitek jako při skutečném krájení v kuchyni. Je to perfektní hračka do kuchyňky, dá se s ní hrát i samostatně.

Dřevěné hračky do kuchyňky jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jeho mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Originální podnos se zeleninou pomůže dětem s rozvojem fantazie a kreativity, zahrají si hry na povolání kuchaře a naučí se zacházet s věcmi každodenní potřeby. Klasické dřevěné hračky se těší stále větší oblibě a díky přírodnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, použité barvy jsou bezpečné pro hru dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěný podnos se zeleninou na krájení
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 24 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu26*16,5 cm
Hmotnost502 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.