Dřevěný podnos s ovocem Chopping Board Fruits Eichhorn 12 dílů od 24 měsíců

Popis produktu

Dřevěný podnos s ovocem Chopping Board Fruits od německé značky Eichhorn potěší všechny chlapce a dívky již od 2 let. Dřevěný podnos s barevným ovocem je vyroben z prvotřídního dřeva s jemným povrchem, díky čemuž vytvoří v dětském pokoji útulnou a veselou atmosféru. Ve skvělé 12dílné sadě děti najdou i dřevěný nožík na krájení, kiwi, pomeranč, banán, hrušku i jablíčko. Ovoce se dá rozdělit při krájení díky suchému zipu, takže dítě získá realistický zážitek jako při skutečném krájení v kuchyni. Je to vynikající hračka do kuchyňky, dá se s ní hrát i samostatně.

Dřevěné hračky do kuchyňky jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jeho mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Originální podnos s ovocem pomůže dětem s rozvojem fantazie a kreativity, zahrají si hry na povolání kuchařů a naučí se zacházet s věcmi každodenní potřeby. Klasické dřevěné hračky se těší stále větší oblibě a díky přírodnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, použité barvy jsou bezpečné pro hru dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěný podnos s ovocem na krájení
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 2 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu26*16,5 cm
Rozměry balení45*28*38,3 cm
Hmotnost525 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.