Podlaha pod všechny domečky Smoby nebo na terasu nebo chodník k domku set 6 čtverců 45*45 cm/1,2 m²

Popis produktu

Překvapte své dítě originálními doplňky a příslušenstvím k zahradnímu domku. Kvalitní plastová podlaha se vzhledem dekorativní dřevěné podlahy je vhodná pod všechny domečky od francouzského Smoby. S novou podlahou získají kluci i holky při hře v domečku realističtější zážitky. V balení se nachází 6 čtverců, přičemž velikost každého ze čtverců je 45*45 cm a společně vytvářejí plochu o velikosti 1,2 m². Čtverce mají multifunkční využití – lze je využít i pro vytvoření terasy nebo chodníku k domečku. Spojování jednotlivých čtverců je bezproblémové, díky klipovému systému se obejdete bez nářadí.

Podlaha je vyrobena z prvotřídního 100% recyklovatelného plastového materiálu, který nezatěžuje životní prostředí. Je vzdušná a zároveň tvoří ochrannou vrstvu mezi domečkem a zemí, v exteriéru umožňuje dětem chůzi po rovném povrchu, přičemž si udržují nohy v čistotě. Je chráněna anti-UV filtrem, zachová si svůj krásný vzhled i po letech a navíc je také protiskluzová. Barevně i designově ladí s domečky Smoby, pomáhá rozvíjet dětskou fantazii a představivost. Doplňky k domečkům jsou pro děti velmi důležité, umožňují jim zkoumat různá vylepšení na domečku a vydrží si v něm hrát dlouhá léta.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky a doplňky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu6x 45*45*2 cm
Celková výška2 cm
Rozměry balení48*11*49 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Note1,2 m2
Barvašedá
Set produktůNe
gift SS2024ECO4333 Krhlička
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.