Podlaha pod všechny domečky Smoby nebo na terasu nebo chodník k domku, set 6 čtverců 45*45 cm/1,2 m²

Popis produktu

Překvapte své dítě originálními doplňky a příslušenstvím k zahradnímu domku. Kvalitní plastová podlaha je vhodná pod všechny domečky od francouzského Smoby. S novou podlahou získají chlapci i dívky při hře v domku realističtější zážitky. V balení se nachází 6 čtverců, přičemž velikost každého ze čtverců je 45*45 cm a společně vytvářejí plochu o velikosti 1,2 m². Čtverce mají multifunkční využití – dají se využít i na vytvoření terasy nebo chodníku k domečku. Spojování jednotlivých čtverců je bezproblémové, díky klipsovému systému se obejdete bez nářadí.

Podlaha je vyrobena z prvotřídního 100% recyklovatelného plastového materiálu, který nezatěžuje životní prostředí. Je vzdušná a zároveň tvoří ochrannou vrstvu mezi domkem a zemí, v exteriéru umožňuje dětem chůzi po rovném povrchu. Barevně i designově ladí s domečky Smoby, pomáhá rozvíjet dětskou fantazii a představivost. Doplňky k domečkům jsou pro děti velmi důležité, umožňují jim zkoumat různá vylepšení na domečku a vydrží si v něm hrát dlouhá léta.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky a doplňky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu6x 45*45*2 cm
Celková výška2 cm
Rozměry balení48*11*49 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Poznámka1,2 m2
Barvašedá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné