Dřevěné počítadlo panda Abacus Eichhorn 100 kuliček od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěné počítadlo Abacus od německé značky Eichhorn představuje vynikající hračku pro všechny chlapce a dívky již od 12 měsíců. Dětské počítadlo v jemných barvách s motivem Pandy je vyrobeno z kvalitního březového dřeva, které je velmi odolné a zároveň příjemné na dotek. Na počítadle s 10 řadami se nachází spolu až 100 kuliček, které jsou přizpůsobeny pro malé dětské ruce. Naučí se s nimi počítat, rozdělovat je a třídit podle vlastních schopností. Hravou formou se tak učí počítat, získají zkušenost s počítáním již v raném dětském věku, trénují si paměť a prostorové vidění.

Dřevěná počítadla pro nejmenší jsou důležitá pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku a zlepšují jejich dovednosti. Nadčasové počítadlo Panda pomůže dítěti rozvíjet logické myšlení, kvalitní dřevěný materiál mu pomáhá vytvářet si pozitivní vztah k přírodě. Počítadlo Abacus je skvělou hračkou i do předškolních zařízení, zahraje si s ním několik dětí. Barevné kuličky pomohou dětem i s rychlejším rozpoznáváním barev. Je to vícegenerační hračka, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám prvotřídní dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu8,5*24*23 cm
Celková výška23 cm
Celková délka24 cm
Hmotnost495 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.