Plyšový zajíc Rouge Kaloo Large 38 cm z jemného plyše pro nejmenší děti krémově-šedý

Popis produktu

Plyšový králíček Rouge Kaloo je krásné plyšové zvířátko z jemného měkkého plyše vhodné už pro nejmenší děti od narození. Plyšová hračka francouzské značky Kallo má velikost 38 cm. Dětská plyšová hračka je jemná, hebká a měkoučká k dětské pokožce a každé miminko se k ní velmi rádo přivine. Plyšový zajíc pro děti má na dotek jemný, hebký povrch a měkoučké tělo v šedo-krémovém barevném provedení. Plyšová hračka je snadná a bezpečná pro hru nejmenší chlapce i dívek, kteří se k ní rádi přivál. Zajímavostí této hebké měkké plyšové hračky pro miminka je, že zachycuje jedinečnou vůni dítěte, což je velmi důležité hlavně v prvních týdnech života, protože dítě se díky tomu při hračce cítí bezpečně. Děti si prostřednictvím jemné měkké plyšové hračky zajíčka intenzivnější uvědomují svou existenci ve světě, mimo bříška maminky. Zajíček z plyše je nadčasová, maximálně bezpečná plyšová hračka a díky francouzské kvalitě může miminka provázet již od narození.

Nejmenší děti mají při usínání rady jemné uklidňující barvy, což splňuje i plyšový zajíc Kaloo, který je proveden v příjemné barvě. Při plyšové hračce se netřeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na dětské zkoumání, kousání a ochutnávání. Hra s plyšovými hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě jemný měkký zajíček Kaloo. Tato dětská hračka se může díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria, a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.Detské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Jsou dárkem, který bude děti provázet po celý život.

Vlastnosti

  • měkký plyšový králíček
  • hebká hračka z jemného měkkého plyše
  • v příjemných barevných odstínech
  • vhodný pro nejmenší děti
  • velikost 38 cm
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • nádherný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu38 cm
Celková výška38 cm
Barvašedá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...