Plyšový zajíc Rouge Kaloo Medium 31 cm z jemného plyše pro nejmenší děti růžovo-krémový

Popis produktu

Plyšový zajíc Rouge Medium je měkoučká plyšová hračka francouzské značky Kaloo. Zajíček z hebkého plyše je vhodným společníkem dětí při usínání či jen tak na mazlení. Roztomilý zajko s dlouhými uchy z jemného a na dotek hebkého plyše velký 31 cm je vhodný pro nejmenší děti od 0 měsíců. Díky svému měkoučký provedení je ideální pro malé dětské ručky, takže si hračku děťátko snadno přivine. Jemné růžovo-krémové barevné provedení, na dotek jemný a hebký plyš jako i roztomilá tvářička plyšového zajíčka si získají pozornost holčiček. Plyšové hračky Kaloo zachycují vůni děťátka a když má dítě hračku z plyše u sebe, má jistotu a s plyšovým zajíčkem Rouge Kaloo se bude cítit bezpečně v novém cizím světě. Plyšová hračka Kaloo - zajíček z jemného plyše se rychle stane oblíbeným kamarádem i vašeho děvčátka.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj dítěte, nejenže zvyšuje aktivitu jejich mozku, ale zároveň i formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. V prvních týdnech života dítěte je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i zajíček pro nejmenší děti Kaloo. Problémem nebude ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je totiž přísně testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na nekonečné dětské zkoumání, kousání a ochutnávání. Tato plyšová hračka Kaloo se díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stane mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka.

Kaloo - francouzská společnost se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky je třeba vyhnout se namáčení a ručnímu praní, pak ji třeba nechat volně usušit. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při plyšových hračkách Kaloo dobře a bezpečně.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné růžovo-krémové barevné provedení
  • velikost 31 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • úžasný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu31 cm
Celková výška31 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...