Plyšový zajíček a medvídek Petite Rose Kaloo 12 cm z jemného měkkého plyše

Popis produktu

Sada plyšový medvídek a zajíček Petite Rose Kaloo jsou nádherné a kvalitní plyšové hračky, vhodné pro nejmenší děti již od narození. Každá plyšová hračka má velikost 12 cm, takže si ji přivine i to nejmenší miminko, mají krásné dívčí barevné provedení. V akční sadě se nacházejí 2 zajíčci a 2 medvídci v různých šatičkách a provedení. Tyto měkké a nadýchané hračky jsou jemné k dětské pokožce a bezpečné pro hru nejmenších dětí. Hračka pro miminka zachycuje jedinečnou vůni děťátka, když si ji přivine, cítí se jistě a bezpečně v novém, zatím málo zkoumaném světě. 

Hra s plyšovými hračkami je základem pro vývin dětí, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti, rozvíjí jejich motoriku. V prvních týdnech života dítěte je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě zajíček či medvídek pro holčičky Kaloo. Takovou hračkou je i plyšový zajíček a medvídek v růžových odstínech. Díky originálnímu a jedinečnému vzhledu, jemným barvám a hebkému povrchu se zajíček a medvídek může stát oblíbeným společníkem při hře každého dítěte.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria, a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí s hračkami Kaloo dobře a bezpečně. Doporučený způsob čištění hračky pro nejmenší je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovačů, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • sada 4 hebkých a jemných hraček z plyše
  • akční cena
  • vhodné pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné barevné provedení
  • velikost 12 cm
  • ideální na mazlení nejmenších
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°, potom volně usušit
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu12 cm
Celková výška12 cm
Rozměry baleníØ 25 cm
Balení v kartonu A / NAno
Poznámka4 pcs
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné