Plyšový zajíček na loutkové divadlo Doudou Amusette 3v1 Doudou et Compagnie růžový 30 cm od 0 měsíců

Popis produktu

Kde bylo, tam bylo... byl jednou jeden plyšový zajíček a jeho nejoblíbenější miminko. Roztomilý plyšový zajíček Doudou Amusette 3v1 z dílny francouzské značky Doudou et Compagnie není obyčejná plyšová hračka, je to hračka 3v1. Plyšový zajíček v růžové barvě stimuluje smysly miminka a přispívá ke správnému rozvoji i díky své jedinečné vlastnosti. Plyšový zajíček je totiž zároveň loutka na loutkové divadlo, jejímž prostřednictvím můžete dětem vyprávět před spaním kouzelné příběhy. Kromě toho jej můžete během několika vteřin proměnit v rozkošnou tašku, která zajíčka ochrání.

Plyšový zajíček na loutkové divadlo Doudou Amusette 3v1 pocházející z dílny francouzské značky Doudou et Compagnie je velký 30 cm, takže je jako stvořený k tulení a děťátko si s ním vytvoří spoustu krásných vzpomínek. Měkký a jemný zajíček je vyroben z kvalitního, hebkého plyše a už od prvního momentu se stane skvělým kamarádem miminka. Roztomilého zajíčka si může dšťátko pevně přivinout a usínat v jeho objetí.

Plyšový mazlíček je připraven na to nejhorší zacházení a fleky od jídla, proto jej můžete prát v pračce při 30 °C na jemném cyklu, což mu opět navrátí jeho eleganci. Plyšový zajíček v odstínech růžové barvy se vzorovanou taškou splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria a je testován nezávislými, schválenými laboratořemi. Bez obav jej můžete vložit do dětských dlaní, kam právem patří.

S příchodem nového tisíciletí vstoupila na trh první plyšová hračka na mazlení z dílny Doudou et Compagnie, čímž začala revoluce ve světě plyšových hraček. Francouzská značka Doudou et Compagnie totiž vkládá do citlivých dětských ručiček úžasnou hebkost již od roku 2000. V DNA značky je hluboce ukotvena kreativita a inovace, která je viditelná v každé měkoučké hračce. Doudou et Compagnie bude vaše děťátko provázet dětstvím již od prvních chvil a v jejich každodenním životě sehraje důležitou roli.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu30 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.