Plyšový zajíček na mazlení Bunny Happy Glossy Doudou et Compagnie bílý 25 cm v dárkovém balení od 0 měsíců

Popis produktu

Přivítejte miminko na tomto světě s něhou a podarujte mu plyšového kamaráda na celý život. Plyšový zajíček na mazlení Bunny Happy Glossy je dokonalou kombinací všech magických ingrediencí pocházejících z designérské dílny Doudou et Compagnie. Měkký materiál, rozkošná tvářička a malý hadřík představují recept na stimulaci smyslů miminka již od narození. Plyšový zajíček s modrým akcentem přivítá vaše miminko na tomto světě s jemností a láskou, jakou si zaslouží každý novorozenec.

Plyšový zajíček na mazlení Doudou et Compagnie je velký 25 cm, takže malé dětské ruce nebudou mít problém s jeho uchopením. Zajíček drží měkký hadřík s tečkami vyrobený z jemného, hebkého materiálu. Ten si miminko snadno uchopí prstíky, přitulí se k němu a v přítomnosti této plyšové hračky najde komfort a útočiště. Plyšový zajíček na mazlení Bunny Happy Glossy pocházející z dílny francouzské značky Doudou et Compagnie k vám dorazí v dárkovém balení a představuje ideální dárek k narození miminka.

Plyšový mazlíček je připraven na to nejhorší zacházení a fleky od jídla, proto jej můžete prát v pračce při 30 °C na jemném cyklu, což mu opět navrátí jeho eleganci. Plyšový zajíček na mazlení Bunny Happy Glossy v modré barvě splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria a je testován nezávislými, schválenými laboratořemi. Bez obav jej můžete vložit do dětských dlaní, kam právem patří.

S příchodem nového tisíciletí vstoupila na trh první plyšová hračka na mazlení z dílny Doudou et Compagnie, čímž začala revoluce ve světě plyšových hraček. Francouzská značka Doudou et Compagnie totiž vkládá do citlivých dětských ručiček úžasnou hebkost již od roku 2000. V DNA značky je hluboce ukotvena kreativita a inovace, která je viditelná v každé měkoučké hračce. Doudou et Compagnie bude vaše děťátko provázet dětstvím již od prvních chvil a v jejich každodenním životě sehraje důležitou roli.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu25 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.