Plyšový zajíček Bebe Pastel Chubby je plyšová hračka pro děti od 0 měsíců. Plyšový zajíček pro nejmenší má velikost 30 cm. Plyšový zajíc na mazlení Kaloo je prakticky zabalený v dárkové krabičce ve tvaru domečku. Dětský plyšový zajíček má v sobě chrastítko. Doporučujeme vám praní při 30°, aby se zachovala krásná barva a kvalita hračky.
Plyšový zajíček pro miminka ma měkké tělo a chrastítko, které upoutá rozvíjející se sluch nejmenších dětí. Má šedo-krémovou barvu s páskovým vzorem. Hra s plyšovými hračkami je podstatná pro vývoj dítěte. Zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti a schopnosti. Kaloo je francouzská společnost, která produkuje hračky pro nejmenší děti vhodné již od narození.

| Věk | Od 0 měsíců |
| Původ | Vyrobeno ve Francii |
| Rozměry produktu | 30 cm |
| Rozměry balení | 21*31 cm |
| Celková délka | 30 cm |
| Zvukové | Ano |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Barva | bílo-šedá |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...