Plyšový zajíc Rouge Kaloo Large 38 cm z jemného plyše pro nejmenší modro-krémový od 0 měsíců

Popis produktu

Velký plyšový zajíc Rouge Kaloo je krásnou hebkou hračkou francouzské značky Kaloo, kterou zaručeně vykouzlíte úsměv na tvářičce dětí. Roztomilý zajíc s dlouhýma ušima z jemného a na dotek hebkého plyše je vhodný pro nejmenší děti od 0 měsíců. Plyšový zajíc je velký až 38 cm. Díky svému měkoučkému provedení je ideální pro malé dětské ruce, takže si hračku děťátko snadno přivine. Jemné modro-krémové barevné provedení, na dotek jemný a hebký plyš jakož i roztomilá tvářička plyšového zajíčka, si získají pozornost zejména malých chlapců. Plyšová hračka Kaloo – zajíček z jemného plyše se rychle stane oblíbeným kamarádem i vašeho chlapečka. Plyšové hračky Kaloo zachycují vůni děťátka a když má dítě hračku z plyše u sebe, má jistotu a s plyšovým zajíčkem Rouge Kaloo se bude cítit bezpečně v novém cizím světě.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj dítěte, nejenže zvyšuje aktivitu jejich mozku, ale zároveň i formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. V prvních týdnech života dítěte je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i zajíček pro nejmenší děti Kaloo. Tato plyšová hračka Kaloo se díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stane mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka. Problémem nebude ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je totiž přísně testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na nekonečné dětské zkoumání, kousání a ochutnávání.

Kaloo – francouzská společnost se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky je třeba vyhnout se namáčení a ručnímu praní, pak je třeba ji nechat volně usušit. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při plyšových hračkách Kaloo dobře a bezpečně.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné modro-krémové barevné provedení
  • velikost 38 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • jedinečný francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu38 cm
Celková výška38 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...