Plyšový zajíc Rouge Kaloo Small 19 cm z jemného plyše modro-krémový

Popis produktu

Plyšový zajíček Rouge Small od Kaloo je hebká hračka z plyše vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Zajíček je vysoký 19 cm a je ideální na mazlení pro všechna miminka, ale i větší děti. Plyšový zajíček pro miminka má jemnou světlemodrou barvu, tlapky a ouška jsou ze spodní strany v jemňoučké béžové barvě. Tělo této plyšové hračky pro děti je měkké a na dotek velmi jemňoučké, velmi rychle se stane nerozlučným společníkem vašeho děťátka. Plyšová hračka pro nejmenší je nadčasová, je maximálně bezpečná a díky francouzské kvalitě může miminka provázet již od narození. Zachycuje jedinečnou vůni dítěte, což je velmi důležité, zejména v prvních týdnech života, protože dítě se díky tomu s hračkou cítí bezpečně. Děti si prostřednictvím jemné plyšové hračky intenzivněji uvědomují svou existenci ve světě, mimo maminčina bříška.

Hraní si s plyšovými hračkami je nezbytné pro optimální vývin dětí, protože zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, ale i dovednosti a schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, což znamená, že dítě reaguje na každý dotyk. Ideální hračkou na posílení této citlivosti je plyšový zajíček Kaloo. U plyšových hraček Kaloo není problémem dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Plyšový zajíc Rouge Small od výrobce Kaloo je v jemných a něžných barvách, které působí na nejmenší děti konejšivě, a proto jsou plyšové hračky Kaloo oblíbenými společníky dětí při odpočinku.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria, čímž je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí s hračkami Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • měkký plyšový zajíček
  • hebká hračka z jemného plyše
  • v něžných barevných odstínech
  • vhodný pro nejmenší děti
  • velikost 19 cm
  • ideální na mazlení pro miminka
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • krásný francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu19 cm
Celková výška19 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné