Plyšový králíček Perle-Chubby Rabbit Kaloo 25 cm v dárkovém balení pro nejmenší béžový

Popis produktu

Béžový plyšový králíček Perle-Chubby Rabbit Kaloo je rozkošné zvířátko vhodné pro nejmenší děti od narození. Má velikost 25 cm, může z něj být velký kamarád pro každé miminko. Hračka je zabalená v krásné dárkové krabičce, můžete ji tedy darovat jako dárek svým nejbližším bez starostí o dárkové balení. Jelikož má jemnou béžovou barvu, působí uklidňujícím dojmem, každé děťátko si u něj rádo pospí. Dětská hračka je jemná, hebká a měkoučká k dětské pokožce, všechny děti ho rády objímají. Hračka pro nejmenší je lehká a bezpečná pro hru nejmenších dětí. Hned po porodu dítě vnímá a zapamatuje si vůně a pachy, které ho obklopují. Plyšový králíček pro miminka zachycuje vlastní vůni děťátka, takže tím, že má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně.

Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Tato dětská hračka se může díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka. Právě v prvních týdnech je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě měkký králíček Kaloo. Nejmenší děti mají při usínání rády jemné uklidňující barvy, což splňuje i plyšový králíček Kaloo, který je proveden v krásné světle béžové barvě. S hračkou se není třeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na dětské zkoumání, kousání a ochutnávání.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky je třeba vyhnout se namáčení a ručnímu praní. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné barevné provedení
  • v dárkové krabičce
  • velikost 25 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • jedinečný francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu25 cm
Rozměry balení22*10 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...