Aktivní létající plyšový Tukan Alban Kaloo elektronický pro nejmenší od 0 měsíců

Popis produktu

Aktivní plyšový Tukan Alban je nadčasový doplněk od francouzské společnosti Kaloo, který stimuluje pozornost miminka již od narození. Modrý papoušek Tukan má povrch tělíčka z jemného a měkkého plyše, potěší nejmenší děti svými pestrými barvami, které pomohou miminku postupně rozeznávat jednotlivé barvy. Po stisknutí knoflíku na nožičce dokáže mávat křídly a tak napodobovat skutečný let díky elektronickému modulu. Miminka tato funkce zabaví na dlouhou dobu, dokáže je jednoduchým způsobem utišit a uklidnit. Ocásek při stisknutí vydává šustivý zvuk, který stimuluje u dětí rozvoj sluchu.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i plyšový Tukan. Je vyhotoven v pestrých a výrazných barvách, které jsou doporučeny pro nejmenší děti, protože nemají ještě zcela vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra. Každá dětská hračka Kaloo je testována, splňuje i ty nejvyšší standardy.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 20 let zabývá výrobou měkoučkých hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučujeme pouze ruční čištění navlhčeným hadříkem.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška27 cm
Rozměry balení25*25 cm
Balení v kartonu A/NAno
NoteBatérie: 3 AAA/LR03 (non included)
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.