Plyšový šneček Colors-Activity Kaloo 13 cm pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo plyšový šneček Colors-Activity je pěkná dětská hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má ideální velikost 13cm, takže si ho každé miminko může přivinout, chytit do své malé ručky. Hračka pro miminka má veselé pestrobarevné provedení, v horní části má praktické kolečko na zavěšení nad postýlku nebo autosedačku a tak ho může mít miminko stále u sebe, zabaví se na dlouhou dobu. Na boční straně má šneček připevněné zrcadlo, ve kterém děťátko vidí hýbající se odraz své tváře a orientuje se tak na vnější podněty, povzbuzuje ho to na zkoumání nového vnějšího světa. Plyšová hračka pro nejmenší je jemná a hebká k dětské pokožce, bezpečná pro hru nejmenších dětí.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, nejen zvyšuje aktivitu jejich mozku, ale formuje i jejich osobnost, dovednosti a schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti poslouží plyšový šneček pro miminko Kaloo. Nejmenší děti reagují nejdříve na jasné a pestré barvy, jelikož jejich zrak na začátku není ještě zcela vyvinutý, proto se doporučují hračky hýřící barvami, které upoutají dětské oči už v prvních dnech po narození. Takovou hračkou je i pestrobarevný plyšový šnek. Díky originálnímu a jedinečnému vzhledu, pestrým barvám a hebkému povrchu se šnek může stát oblíbeným společníkem při hře každého dítěte.

Francouzská společnost se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Doporučený způsob čištění hračky je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • pestrobarevné provedení
  • velikost 13cm
  • ideální na zabavení dětí během cestování nebo na hraní doma
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°
  • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu13 cm
Barvaoranžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...