Plyšový slon s nočním světlem Nightlight Couleurs Savane Doudou et Compagnie šedý 15 cm od 0 měsíců

Popis produktu

Oslavte příchod děťátka nádherným dárkem z dílny francouzské značky Doudou et Compagnie. Plyšový slon s nočním světlem Nightlight Couleurs Savane je roztomilý dárek pro všechna miminka již od narození. Slon z měkkého a jemného plyše v rozkošné barevné kombinaci si přímo říká o dotek a pohlazení. Miminka i rodiče si však získá ještě jednou speciální vlastností. Bříško plyšového slona Doudou et Compagnie svítí a toto noční světlo bude miminka uklidňovat a přinese jim před spaním pocit bezpečí. Roztomilé plyšové slůně Couleurs Savane s nočním světlem se velmi rychle stane nejlepším společníkem vašeho miminka.

Plyšový slon Couleurs Savane Doudou et Compagnie s nočním světýlkem je velký 15 cm, takže představuje ideální doplněk do každého dětského pokojíčku. Slon má hebké, měkké tělíčko, ke kterému se může miminko v případě potřeby přitulit a v přítomnosti této plyšové hračky najde i díky světýlku komfort a útočiště. Plyšový slon Couleurs Savane představuje ideální dárek k narození miminka, ale také k narozeninám. Plyšový slon je připraven na to nejhorší zacházení a fleky od jídla, proto můžete jeho textilní část prát v pračce při 30 °C na jemném cyklu, což mu opět navrátí jeho eleganci. Slon s nočním světlem Couleurs Savane splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria a je testován nezávislými, schválenými laboratořemi. Bez obav jej můžete vložit do dětských dlaní, kam právem patří.

S příchodem nového tisíciletí vstoupila na trh první plyšová hračka na mazlení z dílny Doudou et Compagnie, čímž začala revoluce ve světě plyšových hraček. Francouzská značka Doudou et Compagnie totiž vkládá do citlivých dětských ručiček úžasnou hebkost již od roku 2000. V DNA značky je hluboce ukotvena kreativita a inovace, která je viditelná v každé měkoučké hračce. Doudou et Compagnie bude vaše děťátko provázet dětstvím již od prvních chvil a v jejich každodenním životě sehraje důležitou roli.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu15 cm
SvětloAno
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.