Plyšový slon Noa Elephant Grey L Rouge Kaloo šedý 38 cm z jemného materiálu pro nejmenší od 0 měsíců

Popis produktu

Plyšový slon Noa Elephant Grey L z edice Rouge od francouzského Kaloo představuje vynikající dárek pro nejmenší děti již od narození. Stylový slon dosahuje výšky 38 cm je vyroben z jemného plyše, díky čemuž je ideální pro hru nejmenších dětí, je hebký k citlivé dětské pokožce. Nadýchaná plyšová hračka se stane nerozlučným společníkem každého dítěte, které si s ní bude přes den hrát a v noci mu pomůže rychleji usnout. Díky šedému barevnému provedení působí zvířátko realisticky, vytváří útulnou a radostnou atmosféru. Rovněž zachycuje jedinečnou vůni miminka, které se potom při hračce cítí jistě a bezpečně, intenzivnější si uvědomuje svou existenci v novém světě.

Hra s plyšovými hračkami je základem pro správný vývin dětí, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti, rozvíjí jejich motoriku. V prvních týdnech života dítěte je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě měkoučký slon s velkými oušky. Při hračce se netřeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovačů, aby se zachovala barva a kvalita hračky, pak je třeba nechat hračku volně usušit.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 20 let zabývá vývinem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria, a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně.

Vlastnosti

  • slon z hebkého plyše nejvyšší kvality
  • vhodný pro miminka již od narození
  • šedé provedení
  • velikost 38 cm
  • ideální mazlíček pro chlapce i dívky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°, pak volně usušit
  • špičkový francouzský design
Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu38 cm
Celková výška38 cm
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.