Plyšový oslík Régliss Les Amis-Anon Kaloo 25 cm v dárkovém balení pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo plyšový oslík Régliss Les Amis-Anon je pěkná plyšová hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Plyšový oslík pro miminka má velikost 25 cm, je vyroben z jemného plyše a bezpečný pro hru nejmenších dětí. Oslík je jemný a nadýchaný kamarád pro všechna miminka, která může díky zaručené francouzské kvalitě provázet již od porodu. Má jemnou šedou barvu, která působí uklidňujícím dojmem a přichází v krásné dárkové krabičce, takže jí můžete obdarovat své milované bez starostí o dárkové balení. Hračka pro nejmenší děti zachycuje jedinečnou vůni miminka, které se pak s hračkou cítí jistě a bezpečně, intenzivněji si uvědomuje svou existenci v novém světě, mimo maminčina bříška.

Hra s plyšovými hračkami je základem pro vývin dětí, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti, rozvíjí jejich motoriku. V prvních týdnech života dítěte je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě měkký oslík Kaloo. Při hračce se netřeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Plyšová hračka pro nejmenší se může díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stát oblíbeným společníkem při každodenní hře či odpočinku.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °C, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky, pak je třeba nechat hračku volně usušit.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné barevné provedení
  • velikost 25 cm
  • ideální na mazlení nejmenších
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30 °C, pak volně usušit
  • francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu25 cm
Rozměry balení14*14*14 cm
Hmotnost0,25 kg
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.