Plyšový oslík Régliss Les Amis-Anon Kaloo 12 cm v dárkovém balení pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo plyšový oslík Régliss Les Amis-Anon z měkkého jemného plyše je pěkná plyšová hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Plyšový oslík pro miminka má velikost 12 cm. Plyšová hračka je vyrobena z jemného měkkého plyše a bezpečná pro hru nejmenších. Plyšový oslík je jemný a nadýchaný kamarád pro všechna miminka, které může díky zaručené francouzské kvalitě provázet již od porodu. Má příjemnou šedou barvu, která působí uklidňujícím dojmem a přichází v krásné dárkové krabičce, takže jí můžete obdarovat své nejdražších bez starostí o dárkové balení. Plyšová hračka pro nejmenší děti zachycuje jedinečnou vůni miminka, které se pak při hračce cítí jistě a bezpečně, intenzivnější si uvědomuje svou existenci v novém světě, mimo maminčina bříška.

Při plyšové hračce Kaloo se netřeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Hra s plyšovými hračkami je základem pro vývin dětí, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti, rozvíjí jejich motoriku. V prvních týdnech života dítěte je zvýšená i hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě jemný měkký plyšový oslík v něžné šedé barvě. Plyšová hračka pro nejmenší se díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stane oblíbeným společníkem při každodenní hře či odpočinku vašich nejmenších.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše oslík
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné barevné provedení
  • velikost 12 cm
  • ideální na mazlení nejmenších
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30 °, pak volně sušit
  • jedinečný francouzský dizajn
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu12 cm
Celková výška12 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvašedá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...