Plyšový oslík na tahání Les Amis 2v1 Kaloo se zvonkem 27 cm pro nejmenší šedý

Popis produktu

Plyšový oslík Les Amis je jedinečná plyšová hračka pro nejmenší děti, která je může provázet již od narození. Plyšový oslík Kaloo je vyroben z jemného plyše, který je hebký k pokožce nejmenších dětí. Plyšová hračka pro nejmenší má šedou barvu a milou tvářičku. Typické pro dítě po porodu je, že vnímá a zapamatuje si vůně a pachy, které ho obklopují. V prvních týdnech po narození je proto důležité naučit dítě, aby rozeznávali svou vlastní vůni, aby si bylo vědomo své vlastní existence ve světě. Plyšový oslík s velikostí 27 cm zachycuje vlastní vůni děťátka a když má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně v novém prostředí. Když děťátko vyroste, může si svého oblíbeného oslíka vzít na procházku, protože je to také hračka na tažení. Součástí balení je malý vozík se šňůrkou na 4 kolečkách, na který dítě jednoduše položí svého nejlepšího plyšového kamaráda a může se vybrat na cestu.

Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. V prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk. Abyste vzbudily tuto citlivost u nejmenších dětí, pořiďte si plyšového oslíka Les Amis. Nejmenší děti mají při usínání rady jemné uklidňující barvy, proto má plyšový oslík pro miminka jemnou šedou barvu. Barevně se hodí pro kluky i holky. Problémem nebude ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je totiž přísně testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na nekonečné dětské zkoumání, kousání a ochutnávání.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou nejkvalitnějších plyšových hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Kvalita produktů a příjemné materiály jsou to, co dělá značku Kaloo tak výjimečnou. Každý výrobek Kaloo je vyroben s ohledem na potřeby nejmenších dětí ve smyslu jejich rozvoje, zdraví a bezpečnosti. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, aby se zachovala její barva a kvalita. Hračky z kolekce Les Amis představují nejjemnějších zvířecích přátel pro nejmenší děti, které jim budou dělat společnost a nejlepších kamarádů už od narození.

Vlastnosti

  • hebký oslík z nejjemnějšího plyše
  • velikost 27 cm
  • plyšová hračka a hračka na tažení 2v1
  • vhodná pro nejmenší děti od narození
  • jemné barevné provedení
  • velikost 45*45 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu27 cm
Celková výška27 cm
Rozměry balení22*21*18 cm
ZvukovéAno
Barvašedá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...