Plyšový míček Plume-Activity Ball Pink Kaloo s chrastítkem 18 cm pro nejmenší růžový

Popis produktu

Kaloo plyšový míček s chrastítkem Plume-Activity Ball Pink je pěkná plyšová hračka vhodná pro nejmenší dívky od 0 měsíců. Plyšový míček pro miminka má velikost 18 cm, takže se vejde do každé malé ručky, je vyrobena z jemného plyše a bezpečná pro hru nejmenší. Jelikož má uvnitř chrastítko, pomáhá rozvíjet citlivý dětský sluch. Tím, že si míček děti kutálejí, rozvíjejí svou motoriku, zkoumají její povrch a začínají se tak zajímat o vnější svět. Hračka pro nejmenší má krásnou bledě růžovou, která zaujme všechny miminka a zabaví se s ní na dlouhou dobu.

Hra s plyšovými hračkami je základem pro vývin dětí, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti, rozvíjí jejich motoriku. V prvních týdnech života dítěte je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná právě měkký míček Kaloo. Při hračce se netřeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Plyšová hračka pro nejmenší se může díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stát oblíbeným společníkem při každodenní hře.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky, pak je třeba nechat hračku volně usušit.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné barevné provedení
  • velikost 18 cm
  • ideální na hru a rozvoj sluchu nejmenších
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°, pak volně usušit
  • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu18 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...