Plyšový míček medvěd s hudbou Plume - Pull Along Ball Kaloo růžový z jemného měkkého plyše

Popis produktu

Plyšový míček medvěd s hudbou Plume - Pull Along Ball z jemné měkké plyše je vhodný i pro nejmenší miminka. Míček s medvídkem je vyroben z jemného měkkého plyše a má růžovou barvu. Má velikost 21 centimetrů a při zatažení za kroužek vydává jemné tóny, které děti uklidňují a zároveň podněcují jejich rozvoj.

Plyšový míček medvěd s hudbou Kaloo zachycuje vlastní vůni děťátka a díky němu se dítě cítí bezpečně v novém cizím světě. Typické pro dítě po porodu je, že vnímá a zapamatuje si vůně a pachy, které ho obklopují, proto je důležité naučit dítě, aby rozeznávali svou vlastní vůni, aby si bylo vědomo své vlastní existence ve světě. Hra s plyšovými hračkami je podstatná pro vývoj dítěte, nejen zvyšuje aktivitu jejich mozku, ale zároveň i formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Při plyšových hračkách Kaloo není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je přísně testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na nekonečné dětské zkoumání, kousání a ochutnávání.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při plyšových hračkách Kaloo dobře a bezpečně.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu24*13*13 cm
Hmotnost181 g
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné