Plyšový míček Colors-Activity Kaloo 13 cm pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo plyšový míček Colors-Activity je pěkná plyšová hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má velikost 13cm av horní části má praktické kolečko na zavěšení hračky nad postýlku nebo autosedačku. Plyšová hračka pro nejmenší je provedena ve veselých barvách, děťátko si ji může koulet po pokoji a rozvíjet tak svou motoriku. Hračka poslouží také na zachycení jedinečné vůně děťátka, což je důležité v prvních měsících života, aby se cítilo bezpečně, aby si uvědomovalo svou existenci ve světě. Plyšový míček pro miminka je měkká a bezpečná hračka, jemná k citlivé dětské pokožce.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná i míček pro miminko Kaloo. Plyšový míček je provedený v pestrých a výrazných barvách, které jsou doporučeny při nejmenších dětech, protože nemají ještě úplně vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována, splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena.

Kaloo je francouzská společnost zabývající se více než 16 let vývojem měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenciu.Hračka pro nejmenší děti se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30° , bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • velikost 13cm
  • pestrobarevné provedení
  • ideální na hraní a rozvoj motoriky nejmenších dětí
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu13 cm
Barvaoranžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...