Plyšový medvídek Zen-Musical Kaloo zpívající 35 cm pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo plyšový medvídek Zen-Musical je krásná zpívající hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má šedo-bílou barvu, délku 35cm a hebký povrch, který upoutá každé miminko. Hračka pro miminka po stisknutí hraje pěkné melodie, čímž děťátko orientuje na vnímání vnějšího, zatím neprozkoumaného světa. Dá se zavěsit vrchní částí nad postýlku nebo autosedačku, hračka se tak může velmi snadno stát nejlepším kamarádem na cesty pro miminko. Dopřejte tuto nádhernou hračku s jemným povrchem svým ratolestem, které se s ní určitě zabaví na dlouhou dobu. Plyšová hračka pro nejmenší je nadčasová, francouzská kvalita zaručí, že může vaše ratolesti provázet již od prvních dnů po narození.

Hraní se s plyšovými hračkami je nezbytné pro optimální vývin dětí, protože zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, ale i dovednosti a schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i medvídek Kaloo. Kolekce Zen od francouzského výrobce Kaloo je typická jemnými barvami, které děti uklidňují a dávají jim pocit jistoty. Při plyšových hračkách Kaloo není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena.

Kaloo je francouzská společnost, která se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti
  • v jemných barvách
  • po zmáčknutí hraje pěkné melodie
  • velikost 35cm
  • ideální na zavěšení na autosedačku nebo postýlku
  • v dárkovém balení
  • praní při 30°
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • unikátní francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu35 cm
Rozměry balení40,6*22,9 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...