Plyšový medvídek postavička na mazlení Blue Denim-Doudou Kaloo v kapse 20 cm pro nejmenší modrý

Popis produktu

Kaloo plyšový medvídek Blue Denim-Doudou je nádherná plyšová hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má ideální velikost 20cm a tvar panenky, takže si ho děťátko může snadno chytit do své malé ručky. Jeho zajímavé modré barevné provedení upoutá pozornost a podněcuje fantazii dětí. Plyšový medvídek pro nejmenší zabaví děťátko na dlouhou dobu, zachycuje jeho jedinečnou vůni. To je velmi důležité v prvních týdnech života, protože dítě se díky tomu při hračce cítí bezpečně. Děti si prostřednictvím hračky pro nejmenší intenzivnější uvědomují svou existenci ve světě, mimo maminčina bříška. Plyšová hračka pro miminka přichází s praktickým sáčkem, takže ji můžete sbalit na dlouhé cesty nebo výlety.

Hraní se s plyšovými hračkami je nezbytné pro optimální vývin dětí, protože zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, ale i dovednosti a schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i medvídek Kaloo. Kolekce Blue Denim od výrobce Kaloo má jedinečné návrhy a detaily, které jsou ideální pro každé miminko. Džíny a mikiny na plyšových hračkách jsou trendové a posouvají klasický design na vyšší úroveň. Při plyšových hračkách Kaloo není problémem dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena.

Kaloo je francouzská společnost a již více než 16 let se zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloospokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • medvídek v pěkném modrém oblečení
  • hebká hračka z jemného plyše
  • vhodný pro nejmenší děti
  • velikost 20cm
  • ideální na mazlení pro miminka
  • s praktickým kapsou na cesty
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu20 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné