Plyšový medvídek Petite Rose-Chubby Bear Baloon Kaloo s kousátkem 25 cm v dárkovém balení pro nejmenší růžový

Popis produktu

Kaloo plyšový medvídek s kousátkem Petit Rose-Chubby Bear Baloon je pěkná dětská hračka vhodná pro nejmenší holčičky od 0 měsíců. Má velikost 25 cm, takže si ho přivine i to nejmenší miminko, má krásné růžové barevné provedení pro malé holčičky. Plyšový medvídek pro miminka je měkká nadýchaná hračka, která je jemná k dětské pokožce a bezpečná pro hru nejmenších dětí, kousátko zavěšené na jeho ruce pomůže při vývinu dětských zoubků. Dětská hračka zachycuje jedinečnou vůni děťátka, když si ji přivine, cítí se jistě a bezpečně v novém, zatím málo zvažovaném světě. Plyšová hračka pro nejmenší je zabalena v praktickém dárkovém balení, takže jí můžete obdarovat své nejbližší bez starostí o dárkovou krabičku.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i medvídek pro nejmenší Kaloo. Nejmenší děti mají rády při hře a usínání jemné barvy, které na ně působí uklidňujícím. Takovou hračkou je i plyšový medvídek v růžových odstínech. Díky originálnímu a jedinečnému vzhledu, jemným barvám a hebkému povrchu se medvídek může stát oblíbeným společníkem při hře každého dítěte.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při plyšových hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Doporučený způsob čištění hračky je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká a jemná hračka z plyše s kousátkem
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné barevné provedení
  • dárkové balení
  • velikost 25 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejvyšší bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Magnetky Doprava
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu25 cm
Rozměry balení22*10 cm
Hmotnost0,23 kg
Barvarůžová
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
captcha