Plyšový medvídek Perle-Musical Baby Doudou Kaloo zpívající 25 cm v dárkovém balení pro nejmenší krémový

Popis produktu

Béžový plyšový medvídek Perle-Musical Baby Doudou Kaloo je krásné plyšové zvířátko vhodné pro nejmenší děti od narození. Má velikost 25 cm a po stisku začne hrát jemné uklidňující melodie. Protože sluch dítěte začíná rozvíjet už v matčině bříšku, po narození je citlivé i na ty nejmenší a nejjemnější zvuky již od prvního dne. Dokáže rozpoznat rychle různé melodie a písně, nemluvě o hlasech, které se mu promlouvají. Zpívající plyšový medvídek je nejlepší na klidný spánek a sladké sny děťátka. Plyšová hračka pro nejmenší děti poslouží také na zachycení jedinečné vůně děťátka, což je důležité v prvních týdnech po narození, aby se cítilo bezpečně, aby si uvědomovalo svou existenci ve světě. Hračka pro nejmenší je zabalena v praktické dárkové krabičce, takže jí můžete obdarovat své nejbližší bez starostí o dárkové balení.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i měkký medvídek Kaloo. Medvídek je proveden v krásné krémové barvě, která na miminka uklidňuje. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována, splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Tato plyšová hračka pro miminka se může díky originálnímu a jedinečnému vzhledu, jemným barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem každého nejmenšího děťátka.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Dětská plyšová hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, pak nechat volně usušit.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od narození
  • jemné barevné provedení
  • velikost 25 cm
  • ideální na klidný spánek nejmenších
  • hraje uklidňující melodie
  • v dárkovém balení
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°
  • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu25 cm
Rozměry balení18,5*9 cm
Barvakrémová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...