Plyšový medvídek na mazlení Perle-Hug Doudou Kaloo 32 cm v dárkovém balení pro nejmenší růžový

Popis produktu

Kaloo růžový plyšový medvídek Perle-Hug Doudou je rozkošné zvířátko vhodné pro nejmenší holčičky od 0 měsíců. Má velikost 32 cm a je k němu připojena deka, díky čemuž si ji děťátko snadněji přivine a rádo si při něm pospinká nebo se s ním zahraje. Plyšová hračka pro miminka je zabalena v krásné dárkové krabičce, můžete ji tedy darovat jako dárek svým nejbližším bez starostí o dárkové balení. Plyšová hračka pro nejmenší je jemná, hebká a měkoučká k dětské pokožce. Typické pro dítě po porodu je, že vnímá a zapamatuje si vůně a pachy, které ho obklopují. V prvních týdnech po narození je proto důležité naučit dítě, aby rozeznávali svou vlastní vůni, aby si bylo vědomo své vlastní existence ve světě. Plyšový medvídek s dekou zachycuje vlastní vůni děťátka a když má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně v novém cizím světě.

Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Tato dětská hračka se může díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka. V prvních týdnech je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě měkký medvídek Kallo s dekou. Nejmenší děti mají při usínání rady jemné uklidňující barvy, což splňuje i plyšový medvídek Kaloo, který je proveden v krásné růžové barvě. Problémem nebude ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je totiž přísně testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na nekonečné dětské zkoumání, kousání a ochutnávání.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky je třeba vyhnout se namáčení a ručnímu praní. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné barevné provedení
  • velikost 32 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30 ° aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • francouzský design
  • v dárkovém balení
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu32 cm
Rozměry balení18,5*7,5 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...